Opcje dostępności

Niepubliczna Szkoła Podstawowa JONATAN

Dni Zdrowia w Bielsku-Białej

Wszystkiego o zdrowym, dobrym życiu będzie można dowiedzieć się 17 i 18 lutego w Bielsku-Białej i regionie. Tak dużego wydarzenia poświęconego profilaktyce zdrowotnej i promocji zdrowego stylu życia w naszym mieście chyba jeszcze nie było. W trzeci weekend lutego w hali widowiskowo-sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego przy ul. Karbowej 26 odbędą się organizowane wspólnie przez miasto i powiat bielski Dni Zdrowia.

Grudzień w Szkole Podstawowej przy ul. Błękitnej

Grudzień w Szkole Podstawowej Jonatan przy ulicy Błękitnej przyniósł mnóstwo radości i ciepłych chwil. Każdy dzień był pełen małych, ale cudownych momentów – od radosnych spotkań ze zwierzętami, po naukę poprzez zabawę i wspólne świętowanie. To był czas, kiedy nasza szkolna społeczność jeszcze bardziej się zjednoczyła, dzieląc się radością i świątecznym duchem.

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Mamy dla Was dzisiaj niesamowitą wiadomość, która z pewnością wywoła u Was uśmiech na twarzy i rozgrzeje serca każdego z Was! Czy jesteście gotowi na połączenie pasji sportowej z edukacyjnymi wartościami? Wczoraj stało się oficjalne – dołączyliśmy do rodziny BBTS Bielsko-Biała, stając się integralną częścią tego ekscytującego projektu.

Przygotowanie wyprawki dla pierwszoklasisty – kompletna lista niezbędnych przedmiotów

Nadchodzi czas, który dla Waszych pociech jest niezwykle ekscytujący – pierwszy dzień w szkole! Aby ułatwić Wam przygotowania i zapewnić, że Wasz pierwszoklasista będzie gotowy do podjęcia nowych wyzwań, przygotowaliśmy pełną listę niezbędnych przedmiotów na wyprawkę szkolną.

Czerwiec w naszej szkole – Ul. Błękitna

Czerwiec w naszej szkole podstawowej był pełen wrażeń! Dzieci z klas 3an, 4cn i 4gn wyjechały do Katowic, gdzie wyruszyli w  podróż do „Bajki Pana Kleksa”. Już sama podróż pociągiem sprawiła, że była to niezapomniana przygoda dla naszych uczniów. Po dotarciu na miejsce rozpoczęliśmy fantastyczną i niezwykle kolorową przygodę w Akademii Pana Kleksa.